INNOVATION DESIGN ENGINEERING ARCHITECTURE
CONFERENCE 2019
FROM IDEAS TO REALIZATION

Az év nemzetközi mérnök eseménye Magyarországon

Idén 2. alkalommal rendezzük meg a hazai és közép-európai piac legfontosabb szakmai rendezvényét, az IDEA CONFERENCE konferenciát.

A MIÉNK Magyar Innovatív Építőipari Nyílt Klaszter és a Bács-Kiskun Megyei Mérnöki Kamara társszervezésében létrejövő, a Magyar Mérnök Kamara által elfogadott kötelező mérnökszakmai továbbképzés.

Két napos szakmai program, a vasbeton és acélszerkezet tervezés nemzetközi szaktekintélyeivel, tematikus szekciókkal.

Bővebben

 

HELYSZÍN

Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel and Conference Center

 

IDŐPONT

2019. április 25-26.

 

KAPCSOLAT

Észrevétele, kérdése esetén forduljon hozzánk bizalommal:
registration [at] ideaconference.hu

Ahol üzlet és elegancia találkozik

Minden egy helyen, amire szüksége lehet egy sikeres rendezvényhez.
Ezt nyújtja Önnek Magyarország első Four Points by Sheraton szállodája Kecskeméten.

Bővebben

I. nap

2019. április 25.

8:00 - 9:00
Regisztráció
9:00 – 9:10
Megnyitó
Dr. György László gazdaságstratégiáért és szabályozásért felelős államtitkár
9:10 - 9:55
Keynote
Boris Reyher, Schlaich Bergermann Partner
9:55 - 11:25
Első plenáris szekció
Előadók: Prof. Horst Falkner; Hubert Bachmann; Simon Ruppert
11:25 - 12:55
Második plenáris szekció
Előadók: Ahmet Süreyya Ural; Böhm Csaba; Akeszandr Roleder
12:55 - 14:25
EBÉDSZÜNET
14:25 - 16:55
Projektbemutató - Budapesti Atlétikai Stadion
Előadók: Rob Amphlett; Balczó Márton; Ferencz Marcel; Szántó László; Kocsis András Balázs
14:25 - 16:55
Ipar, innováció, hatékonyság
Előadók: dr. Nagy Ádám; Ritter Ádám; Dr. Rab Árpád; Illyés Péter; Vityi Péter
16:55 - 18:55
Korrózióvédelem
Előadók: Ian Fiebelkorn; Buzás Györgyi; Árpád Antal; Tóth László
16:55 - 18:55
Rögzítés és emeléstechnika
Előadók: Gert Hendrickx; Petr Ševčík, Josep Fabra; Domokos Csilla; Csák Máté
20:00-tól
Gálavacsora

II. nap

2019. április 26.

9:00 - 9:45
Keynote
Steve Muchowski, Priedemann
9:45 - 11:15
BIM+Szoftverek I.
Előadók: Zagorácz Márk; Kari Szabolcs; Sabathiel Balázs
9:45 - 11:15
Homlokzatok I.
Előadók: Dr. Toldy Gábor; Michael Seele; Cságoly Zoltán
11:15 - 12:45
BIM+Szoftverek II.
Előadók: Peter Kompolschek; Arnim Spengler; Kocsis Tamás
12:45 - 13:45
Ebédszünet I.
11:15 - 13:45
Homlokzatok II.
Előadók: Kucsera Márton; Stocker György; Dirk P. Emmer; Andreas Bittis; Szentesi Mária
13:45 - 14:15
Ebédszünet II.
13:45 - 16:15
BIM+Szoftverek III.
Előadók: Szalai József; Nikula László; Eleméry Gábor; Knébel István; Oláh Zsolt
14:45 - 17:15
Vékonyfalú méretezés és szabványosítás
Előadók: Dr. Ádány Sándor; Vaszilievits-Sömjén Bálint; Hummel Kristóf; Gábor Szabolcs; Makkos Lilla

Az előadások halláskárosultak számára is akadálymentes. A konferencia ideje alatt szinkrontolmács-szolgáltatást biztosítunk vendégeink számára.

A konferencia teljes időtartama alatt kávé, tea, üdítő és sütemény bekészítést biztosítunk a résztvevők számára.

Támogatók

Premium támogató

Gold támogató

Silver támogató

Szervezők